SG_white

Jauns materiāls
stikls kombinācijā ar akmeni

Par materiālu

STONEGLASS®, jauns materiāls, kas apvieno stikla priekšrocības ar akmens cietību un lokanību. Ideāls, nemainīgs atspulgs, jauns materiāls ar unikālām īpašībām.

STONEGLASS® 15mm
BLACK POLISHED
STONEGLASS® 15mm
BREEZE BLACK
STONEGLASS® 15mm
BREEZE GREY
STONEGLASS® 18mm
BREEZE WHITE
STONEGLASS® 12mm
WHITE POLISHED
STONEGLASS® 18mm
BREEZE BLACK
STONEGLASS® 30mm
WHITE POLISHED

Pagrieziena punkts

Kopš saviem pirmsākumiem cilvēki vienmēr mēģinājuši izmantot jaunus materiālus; izvēli noteica trīs kritēriji: izskats, apstrādes elastība un pieejamība dabā. Šodien mēs esam pagrieziena punktā, jo pirmoreiz cilvēki ņem vērā ne tikai šos trīs, bet arī vēl vienu svarīgu aspektu — ietekmi uz vidi. STONEGLASS® radījis pirmo materiālu pasaulē, kas apvieno visas šīs četras īpašības.

Projektu galerijas

MAŅU ATMODINĀŠANA

STONEGLASS® ir iegūts silīcija daļiņu šķīdināšanas un kristalizācijas procesā, kas ir ļoti līdzīgs dabīgā granīta veidošanās procesam. Tomēr STONEGLASS® ir labāka kristāliskā struktūra nekā dabīgajiem minerāliem. Gaisma tiek atstarota vienmērīgi, piešķirot virsmai pievilcīgu spīdumu.

IZTURĪGS UN ILGI KALPOJOŠS

STONEGLASS® loksnes ir izturīgākas pret skābēm un sārmiem nekā marmors, granīts un kvarcs. Tā kā tas ir neorganisks materiāls ar izteiktu ķīmisko stabilitāti, produkta virsma nebojājas — tā saglabā krāsu, spīdumu un izturību. Tā ir neabsorbējoša un viegli tīrāma.

VIDEI DRAUDZĪGS

Materiālu ražo procesā, kurā kristalizācija norisinās bez sveķu vai šķīdinātāju izmantošanas. Produktā nav videi kaitīgu sastāvdaļu vai vielu. STONEGLASS® ir pilnībā pārstrādājams. Tā lietošana nozīmē rūpes par veselību un vidi.

STINGRS UN VIEGLS

STONEGLASS® ir cietāks un izturīgāks nekā dabīgs akmens, un tam piemīt gan izturība, gan vieglums, kādu pieprasa visprogresīvākie būvniecības principi.

MATERIĀLU SALĪDZINĀJUMS